1312_1656_offer.jpeg

Oferta wystawiona przez:

Fabryka Naukowców Sp Zo.o
Gliwice, Ziemowita 1
100%
PŁATNE W BARTERZE

Kontakt

Fabryka Naukowców Sp Zo.o
Gliwice, Ziemowita 1
Telefon: 48501520413
NIP: 6312651526

Szczegóły oferty

Klocki Magnetyczne SUPERMAG MAXI WHEELS 76 el.

Linia Supermag Maxi Wheels łączy w sobie wszystkie wspaniałe cechy magnetyczne linii Supermag z kołami, które dodają ruch do zabawy. Dzięki zastosowaniu wkręcanych prętów, przekłutych kulek i gumowych kółek, można zbudować solidną podstawę dla pojazdów, a następnie dobudować na niej za pomocą prętów magnetycznych i kulek co tylko podpowie wyobraźnia.

Samochody lub inne poruszające się obiekty są bardzo łatwe do zbudowania.

Zestaw zawiera:

  • pręty magnetyczne w dwóch wielkościach
  • metalowe kulki
  • elementy do budowy podwozia
  • koła
  • książeczkę z instrukcjami i wzorami budowli

Klocki są w mieszanych kolorach.

Zabawka nie jest przeznaczona dla dzieci poniżej 3 roku życia, ze względu na małe elementy.

cena: 125,30

W celu zakupu prosimy o kontakt z nami.

Dane kontaktowe:

tel. 512 806 028

adres mail: sklep@robotiklo.pl

 

O partnerze

 

Nasze warsztaty z robotami to zajęcia podczas których dzieci w wieku od 6 do 12 lat poznają tajniki robotyki i programowania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do samodzielnego montażu.

Uczestnicy zaczynają naukę od prostych zadań konstrukcyjnych, by następnie budować najszybsze i najsilniejsze roboty, a w końcowej fazie nauki konstrukcje sterowane skomplikowanymi algorytmami.

Wiedza kursantów wzbogacana jest zagadnieniami z matematyki, fizyki i mechaniki. Dzięki wyjątkowej formule nauczania, której przewodzi zasada edukacji poprzez zabawę, wiedza ta jest łatwo przyswajalna dla każdego dziecka. Program nauczania w przystępny i atrakcyjny sposób prezentuje niemalże wszystkie elementarne zagadnienia programistyczne.

 

Materiał dydaktyczny

Dlaczego klocki LEGO?

Pracujemy na różnych platformach sprzętowych dostosowanych do wieku i umiejętności uczestników. W pierwszej kolejności zachęcamy do pracy z klockami LEGO, wybór ten wynika zarówno z dużej elastyczności tej platformy – można zbudować niemalże każdą wymarzoną przez dziecko konstrukcję oraz z faktu, iż dzieci doskonale znają i lubią klocki LEGO.

Pamiętać bowiem należy że uczymy dzieci „programowania robotów” co brzmi bardzo poważnie, gdy jednak dodamy, iż są to roboty z klocków LEGO znika obawa, ponieważ wszystkie dzieci bawiły się kiedyś klockami LEGO i jest to materia doskonale im znana. Jeśli budowanie z klocków jest proste to tez programowanie będzie proste i tą myśl chcemy im koniecznie przekazać. Ponadto klocki Lego kojarzą się dzieciom ze świetną zabawą i właśnie w takiej atmosferze przebiegają nasze zajęcia.

Zajęciom przyświeca idea: Nauki poprzez zabawę!

 

Dodaj komentarz

 
 
 

Komentarze (0)