1470_1850_offer.png

Oferta wystawiona przez:

Systemy wentylacji i klimatyzacji
Sosnowiec, Ludwika Mierosławskiego 3
100%
PŁATNE W BARTERZE

Kontakt

Systemy wentylacji i klimatyzacji
Sosnowiec, Ludwika Mierosławskiego 3
Telefon: 731571511
NIP: 6443374978

Szczegóły oferty

Virusolve + chusteczki 225 szt. tuba

72,99 BPLN

Preparat w formie nasączonych chusteczek gotowych do użycia do mycia i dezynfekcji głowic USG i powierzchni (w tym wrażliwych na działanie alkoholi i wysoką temperaturę).

Spektrum działania: B, F, Tbc (M. avium, M. terrae, M. tuberculosis), V (HBV, HCV, HIV, Polio, Adeno, Noro), S (Clostridium difficile, Clostridium perfringens, Bacillus subtilis, Bacillus cereus) w czasie do 5 minut. Posiada badania Fazy 2 Etapu 2 zgodne z normą PN-EN 14885:2008. Na bazie wielu składników aktywnych w tym: poliaminy, tenzydów, aminoetanolu. Nie zawiera związków uwalniających aktywny tlen, kwasu nadoctowego, chloru, etanolu, propanolu, bez aktywatora. Możliwość zastosowania do: głowic USG, końcówek stomatologicznych, inkubatorów, powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, małych powierzchni obciążonych krwią, plwocinami, ropą, białkami. Kompatybilność z metalami i tworzywami sztucznymi potwierdzona stosownymi badaniami.

Duży rozmiar ściereczki  19,5 cm x 21 cm

O partnerze

Klimainstal

Zajmujemy się:
Nowoczesnymi systemami klimatyzacji, wentylacji ogólnej i stanowiskowej;
Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm realizacji projektu;
Realizujemy zamówienia na montaż rekuperatorów i klimatyzacji w domach prywatnych i firmach;
Wykonujemy kompletne instalacje wentylacji i klimatyzacji w warsztatach, obiektach gastronomicznych, gabinetach lekarskich, halach magazynowych i produkcyjnych;
Powierzone inwestycje prowadzimy począwszy od wykonania projektu przez montaż do rozruchu;
Zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich urządzeń, doradztwo techniczne, projektowanie instalacji, terminowe dostawy i realizacje zamówień oraz opiekę serwisową.


NANO POWER by Klimainstal

Klimainstal już od 2008 roku pomaga w doborze i wykonuje instalacje nowoczesnych systemów klimatyzacji i wentylacji.

NANO POWER by Klimainstal to marka stworzona na dziesięciolecie istnienia firmy. W ofercie produktowej można znaleźć m.in. autorską linię specjalistycznej chemii dla motoryzacji oraz profesjonalną chemię gospodarczą. Preparaty są stworzone na bazie  innowacyjnych rozwiązań z zakresu nanotechnologii.

Dodatkowo wiele lat owocnej współpracy z firmą MC POLSKA przyczyniło się do rozpoczęcia dystrybucji tworzonych przez naszego Partnera produktów. Stąd dodatkowo w ofercie NANO POWER by Klimainstal można znaleźć biodegradowalne preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni a także specjalistyczną chemię techniczną dla działów produkcji, utrzymania ruchu i serwisów. Jesteśmy również dealerem oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza.

Zapraszamy na nasza stronę internetową, cały asortyment dostepny się w transakcjach barterowych.

 

Telefon kontaktowy:

Konrad Zarębski: 731-571-511

 

Przedstawiciel prowadzący: Andrzej Kraczla 692-005-833

Broker Licencjonowany: Mirosław Kędzierski 534-844-834

Dodaj komentarz

 
 
 

Komentarze (0)