1584_1993_offer.png

Oferta wystawiona przez:

Profekta sp.z o.o
Libiąż, Wolności 12
100%
PŁATNE W BARTERZE

Kontakt

Profekta sp.z o.o
Libiąż, Wolności 12
Telefon: 48602100777
NIP: 6282267041

Szczegóły oferty

MelaMagic® Silny środek czyszczący o wysokiej wydajności


Nowa, udoskonalona formuła pozwala z łatwością radzić sobie z najcięższymi i najbardziej tłustymi zabrudzeniami, które znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. A to wszystko bez potencjalnie niebezpiecznego wpływu wybielacza chlorowego, amoniaku lub fosforanów. Zamiast tego produkt MelaMagic zawiera detergenty i rozpuszczalniki pochodzenia naturalnego oraz olejek z drzewa herbacianego tworzące silną mieszankę czyszczącą, która pozwala na usunięcie uporczywych, nagromadzonych przez długi czas lub utrwalonych działaniem temperatury zabrudzeń oraz tłuszczu. 
Dzięki mocy naturalnych substancji czyszczących produkt MelaMagic naprawdę wymiata konkurencję. W przeprowadzonych ostatnio standaryzowanych testach produkt MelaMagic pokonał wiodący środek czyszczący we wszystkich aspektach, pozwalając na uzyskanie lepszego efektu czyszczącego w krótszym czasie i przy niższym koszcie. 

Silne działanie 
Specjalna równowaga pomiędzy detergentami a rozpuszczalnikami pozwala na usunięcie tłustych zabrudzeń ze wszystkich rodzajów powierzchni. Za pomocą produktu MelaMagic można czyścić kosiarkę do trawy, silnik samochodowy i wszystkie elementy wymagające użycia środka czyszczącego o dużych możliwościach. 
Biodegradowalny 
Użyte w produkcie MelaMagic rozpuszczalniki i detergenty naturalnego pochodzenia są biodegradowalne. 
Świetna wydajność 
Rozcieńczenie jednej butelki produktu MelaMagic pozwala na uzyskanie maksymalnie 121 litrów gotowego do użycia środka czyszczącego. Oszczędność pieniędzy i brak konieczności udawania się do sklepu za każdym razem, gdy skończy się środek czyszczący. Jedną butelkę można przechowywać w kuchni, a drugą w garażu w celu natychmiastowego użycia. Nie wszystkie silne środki czyszczące mają te same właściwości. Zaufaj naturalnej sile czyszczącej preparatu MelaMagic, pozwalającej na poradzenie sobie z najtrudniejszymi zadaniami bez negatywnych oddziaływań występujących w przypadku niektórych środków czyszczących. 

Ten produkt jest koszerny.

cena 39,99 zł/szt

Zamówienia 

mail.

profekta.biuro@gmail.com

phone

32 6 200 600

602 100 777

 

O partnerze

Jeden z działów firmy  zajmuje się produkcję letniskowych domków drewnianych, wiat i zadaszeń, drewutni,  sauny wewnętrzne jak i zewnętrzne wykonywane na zamówienie oraz architektury z drewna. 
Dodatkowo zajmuje się produkcją i handlem drewnem. 
Drewno twarde na blaty , ławki itp.
W niedalekiej przyszłości zostanie uruchomiona suszarnia drewna.  
Kontakt Drewno: 606 640 707
 
Drugi dział firmy to wieloletnia i ugruntowana produkcja zabawek. 
Sztandarowy produkt to zabawka konstrukcyjna Bamp .
Pompony dla cheerleaderek. Zaopatrujemy większość grup i klubów tanecznych w Polsce.
 
Trzeci dział,  handlowy,  który oferuje różne produkty i usługi. Bieżąca oferta pojawia się systematycznie na stronie Barter System .

Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie rozmawiamy na tematy rozszerzenia działalności jak i kooperacji.

 

 

Broker Licencjonowany Krzysztof Pietrzak tel: 535670515

 
 

Dodaj komentarz

 
 
 

Komentarze (0)