1857_2477_offer.jpeg

Oferta wystawiona przez:

Klinika Pilates Katowice
,
100%
PŁATNE W BARTERZE

Kontakt

Klinika Pilates Katowice
,
Telefon: 698639054
NIP: 6412334630

Szczegóły oferty

Możesz być silny jak nigdy w życiu, możesz zrozumieć funkcjonowanie ludzkiego ciała, możesz trenować najlepszy trening na świecie, na najlepszym sprzęcie na świecie !!!!

Lekcje Pilates prowadzone są w naszym studio indywidualnie (klient /nauczyciel, możliwość dopasowania godzin i duży indywidualizm treningu ze stopniowaniem intensywności dopasowanej do potrzeb i poziomu sprawności), sesja treningowa trwa 55 min.

Czym różni się lekcja Pilates w naszym studio od innych?

Nie sposób jest nauczać metody Pilates bez przestrzegania jej zasad czyli kontroli ciała, koncentracji, treningu w stabilnej pozycji z dopracowaniem płynności ruchów i zadbania o ich precyzyjność.
Uprzedzamy, że lekcje Pilates w naszym studio różnią się od tych prowadzonych w fitness klubach. Dla tych, którzy na słowo Pilates myślą o Pani, która wybiera takie zajęcia, bo nie chce się zmęczyć, uprzedzamy, że metoda klasyczna to praca ze specjalnym sprzętem. Pilates to nie rozciąganie i przypadkowe machnięcie nóżką.

TO NIE JEST TRENING TYLKO DLA KOBIET!!! To nie balet!!!
Pilates klasyczny to najlepszy trening siłowy, najlepszy trening koordynacji, mobilizacji i stretching jaki możemy z czystym sumieniem polecić każdemu, komu zależy na tym, aby do końca cieszyć się z uroków życia bez bólu i ograniczeń.
Pilates klasyczny to nie chwilowa moda lub nowy chwyt marketingowy rynku fitness. Twórca tej metody treningowej Joseph Pilates nie żyje już ponad 50 lat, poświęcił prawie całe swoje dorosłe życie na badaniu wzrostu poziomu sprawności ciała ludzkiego, aby było ono zdrowe i sprawne, a człowiek mógł dzięki temu, cieszyć się w pełni życiem. Początkowo z dużymi efektami ruchem leczył kontuzje tancerzy, z czasem z tej metody treningowej zaczęły korzystać osoby znane (aktorzy, piosenkarze). Joseph Pilates i jego uczniowie bardzo rozpowszechnili ten system treningowych w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii.

„Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 zobaczysz różnicę, a po 30 będziesz mieć nowe ciało”
Joseph Hubertus Pilates

Niestety nie wpisuje się to w dzisiejsze DASZ RADE, MOŻESZ MOCNEJ, Efekty będą po 7 dniach itp… tego treningu trzeba się uczyć, na tym treningu trzeba słuchać swojego ciała i nauczyciela,

…. ale w konsekwencji zyskujesz coś więcej niż myślisz !!!!!!!!

Dla kogo?
Dla każdego, dla kogo ważne jest ZDROWIE, SPRAWNOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ RUCHU. Z tego typu treningu na całym świecie korzystają sportowcy (stanowi on doskonałe uzupełnienie innych form treningowy, gdyż w żadnej metodzie nie pracuje się nad tak głębokimi partiami mięśni), mężczyźni, kobiety, kobiety w ciąży, osoby rozpoczynające aktywność fizyczną. Elementy tego treningu doskonale sprawdzają się w pracy z osobami z rozstępem mięśni brzucha. Wszystko zależy od możliwości ciała i doboru ćwiczeń przez nauczyciela. Absolutnie tych ćwiczeń nie musi obawiać się osoba początkująca, najważniejsze jest zaangażowanie i otwartość. Tu każdy, z opieką nauczyciela przechodzi swoją własną drogę, która jest dopasowana tylko i wyłącznie do jego możliwości. Finalnie, aby w pełni skorzystać z zalet tego treningu, oj trzeba się napocić i namęczyć, ale jak pojawiają się efekty… to nikogo do tego namawiać dalej nie trzeba. Nasi klienci po tego typu treningach są sprawni, silni jak nigdy w życiu!!!

Trening pilates to najlepsze ubezpieczenie naszego ciała w prawidłowe napięcie, świadomośc ruchu, której nie da się uzyskać żadną inną metodą treningową.

Co uzyskasz trenując Pilates?

  • lepszą postawę
  • większą kontrolę nad swoim ciałem
  • większy zakres ruchu
  • stabilniejszą postawę na co dzień
  • zaangażowanie mięśni głębokich (brzucha, pleców, miednicy i nie tylko….)
  • często poprawę sprawności układu trawiennego
  • napięcie w newralgicznym obszarze brzucha, pleców, miednicy, pośladków, tyłu uda, które stanowi najlepszą bieliznę wyszczuplającą jaką znamy!
  •  

Teraz już wiem – nie mogę się mylić. Cały kraj, cały świat powinien wykonywać moje ćwiczenia. Wtedy ludzie będą szczęśliwsi”.

Joseph H. Pilates

W studio posiadamy najlepszy na świecie, oryginalny sprzęt marki Gratz, sprowadzony z Philadelphia. Tej właśnie firmie przed śmiercią swoje projekty przekazał Joseph Pilates.

Cena za pakiet 10 treningów: 1500 BPLN

O partnerze

Naszymi klientami są osoby, które chcą mieć sprawne ciało lub chcą utrzymać sprawność ciała.
 
Na co dzień mierzą się z wyzwaniami takimi jak utrzymanie prawidłowej postawy i koordynacji ruchowej lub mają problem z utrzymaniem kontroli nad własnym ciałem.
 
Pomagamy im utrzymać prawidłową postawę, poprawić koordynację ruchową oraz przywrócić kontrolę nad ich ciałem.
 
poprzez indywidualne treningi gdzie razem pracujemy nad twoim ciałem.
 
Robięto co robię ponieważ wierzymy w to że ludzie mogą zachować sprawność do późnej starości.
 
A ja nazywam się Jarosław Łukasik i w stworzonej przez Nas Klinice Pilates wykorzystując sprawdzony od kilkudziesięciu lat system ćwiczeń na specjalistycznym sprzęcie opracowanym przez Josepha Pilatesa pomagamy naszym klientom.

 

Nasze odziały:

1) Katowice, Stawowa 10

2) Orzesze, Wyzwolenia 2A

 

 

Zapraszamy na naszą stronę.

Link do cennika.

 

 

Telefony kontaktowe:

Jarosław Łukasik 698-639-054

 

Broker licencjonowany:  Andrzej Kraczla 692-005-833

Dodaj komentarz

 
 
 

Komentarze (0)


Pozostałe oferty (0)