708_2167_offer.jpeg

Oferta wystawiona przez:

"Arnika" Iwona Komisiewicz
Iłownica, Iłownica 240
100%
PŁATNE W BARTERZE

Kontakt

"Arnika" Iwona Komisiewicz
Iłownica, Iłownica 240
Telefon: 48602552593
NIP: 9371671207

Szczegóły oferty

Suplement diety TETRARDIOL  30 kapsułek

Wszystkie produkty białkowe (mięso, produkty mleczne, ryby, fasola) składa się za aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Najważniejszy z nich to metionina. Jej specyfika polega na tym, że jest ona przyswajalna tylko przez powstanie produktu pośredniego - homocysteiny. To właśnie z homocysteiny w organiźmie człowieka jest syntezowana metionina, a także jeszcze jedna ważna substancja - s-adynozylo-L-metionina. Tym sposobem, we krwi człowieka zawsze znajduje się określona ilość homocysteiny. Jednak jej ilość jest ściśle kontrolowana przez organizm, ponieważ wysoki poziom tej substancji nie jest pożądany. W tym sensie homocysteinę można porównać z bardziej znanym związkiem - organicznym cholesterolem. Kwas foliowy normalizuje syntezę aminokwasów. Kwas foliowa i betaina korzystnie wpływają na prawidłowy metabolizm homocysteiny. 

 

Skład aktywny:

Betaina, maltodekstryna, chlorowodorek pirydoksyny, kwas foliowy, cyjanokobalamina, żelatyna, witamina B6, witamina B12

Cena 75,81 PLN

ADAPTOVIT      

Suplement diety z adaptogenami poprawia koncentrację i zwiększa wydajność umysłową organizmu. Ekstrakty leuzei krokoszowatej, żeń-   szenia syberyjskiego i żeń-szenia koreańskiego pomagają szybciej odzyskać siły po chorobie lub silnym stresie, pozwalają cieszyć się dobrym   zdrowiem i samopoczuciem przez długi czas. Wygodne i bezpieczne opakowanie w formie spray’u umożliwa szybką i łatwą aplikację preparatu.

Skład aktywny:

wyciąg z nasion cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis), wyciąg z korzenia żeńszenia (Panax ginseng), wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus), wyciąg z korzenia i kłącza różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), wyciąg z korzenia szczodraka krokoszowatego (Leuzea carthamoides DC.), woda destylowana, alkohol etylowy.

Cena 46,90 PLN

 
 
Herbata ziołowa Schedite Nojr   jedna szt. 1,5 g, 30 torebek 
 
Buriackie słowa "Schedite Nojr" można przetłumaczyć jako "magiczny sen". Mocny, spokojny i regenerujący silny sen - to właśnie zadanie herbaty "Schedite Nojr".

Skład aktywny:

Korzeń tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) 450 mg

Ziele lebiodki pospolitej (Origanum vulgare) 300 mg
Ziele melisy lekarskiej (Melissa officinalis) 300 mg
Koszyczek rumianku (Matricaria recutita) 150 mg
Ziele dziurawca zwyczajnego (Hypericum perforatum) 150 mg
Liście mięty pieprzowej (Mentha piperita) 150 mg

 

Cena 25,90 PLN

 

Suplement diety Lymphosan F Beauty 90 g

Sorbent naturalny dla kobiet.

Produkt ten przeznaczony jest szczególnie dla kobiet. Składniki, wchodzące w skład tego produktu mają kompleksowe działanie oczyszczające, pomagają usunąć z organizmu człowieka zanieczyszczenia i toksyny. 

O partnerze

Spółka Siberian Health powstała w 1996 roku. Od 20-tu lat prowadzi badania i produkuje szeroką gamę biologicznie aktywnych dodatków do żywności oraz kosmetyki. Podstawą naszych produktów są wieloletnie badania naukowe. Pojawienie się w asortymencie Korporacji Siberian Health własnych, opatentowanych produktów na bazie roślin i ziół, umożliwiło Spółce wyjście na rynek międzynarodowy z konkurencyjną ofertą. A od 2004 roku rozpoczęła się aktywna reklama marki Spółki na rynkach międzynarodowych.

Dodaj komentarz

 
 
 

Komentarze (0)