Kontakt

Szkoła Języków i Biuro Tłumaczeń "SIMPLE" Paweł Bujak
,
Telefon: 506541096
NIP: 6262223589

Szkoła Języków i Biuro Tłumaczeń "SIMPLE" Paweł Bujak

Data przystapienia do platformy: 2019-03-27

W tej chwili Uczestnik może przyjąć: 3940.70 BPLN

Opis

Moje biuro działa od kilkunastu lat. W tym czasie, jako tłumacz przysięgły języka angielskiego, sporządziłem tysiące tłumaczeń dokumentów począwszy od najkrótszych dyplomów po wielostronicowe sprawozdania finansowe wielkich korporacji. Ze względu na fakt, że poufność informacji naszych klientów jest dla nas priorytetem, nazwy przykładowych klientów nie zostaną tu podane.

Jestem zarejestrowany na liście tłumaczy przysięgłych prowadzonej w Ministerstwie Sprawiedliwości pod numerem TP/2506/06. Jestem również członkiem nadzwyczajnym PT TEPIS i członkiem ZZTP, co sprawia że świetnie orientuję się w wymaganiach prawnych i formalnych dotyczących tłumaczeń.

Wieloletnie doświadczenie nie tylko wpływa na moją wiedzę merytoryczną, lecz także na organizację warsztatu pracy, co z kolei, przy wsparciu współpracowników, pozwala na szybką i dokładną realizację zamówień.

Oprócz bycia tłumaczem przysięgłym jestem także wykładowcą akademickim, który ma na swoim koncie pracę w kilku szkołach wyższych. Obecnie współpracuję z WSB w Chorzowie gdzie prowadzę, między innymi, zajęcia z języka pisanego i fonetyki na kierunku język angielski w biznesie.

 

Usługi wykonujemy w 100% barterze.

Zapraszamy na  naszą stronę.

 

Telefon kontaktowy:

Paweł Bujak: 506-541-096

 

 

Broker licencjonowany:  Andrzej Kraczla 692-005-833