Kontakt

KUNA SYSTEM
Bielsko-Biała, Krakowska 367
Telefon: 505550500
NIP: 6381461154

KUNA SYSTEM

Data przystapienia do platformy: 2019-04-15

W tej chwili Uczestnik może przyjąć: 12091.00 BPLN

Opis

Kim jesteśmy? 

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży uzdatniania wody pitnej oraz oczyszczania powietrza. Kuna System oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wierzymy, że każdy zasługuje na to, by pić krystalicznie czystą wodę i oddychać powietrzem wolnym od smogu i zanieczyszczeń. Naszą misją jest uwolnić świat od plastiku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Bluewater w Polsce oraz partnerami i dystrybutorami najlepszych na świecie producentów, m.in. BWT, Borg and Overström, Sharp, 3M, John Guest, Ideal, Blaupunkt, Kuna Filter, Blueair czy LIFAair.

Czym się zajmujemy? 

W skrócie - sprzedażą i serwisem. Filtry do wody, dystrybutory wody pitnej, skuteczne oczyszczacze powietrza - nie mają dla nas tajemnic. W ofercie skierowanej do naszych klientów znajdują się wyłącznie produkty niezawodne, gwarantujące bezpieczeństwo i spokojne, wieloletnie użytkowanie. Do oferowanych przez nas produktów oferujemy montaż oraz wsparcie techniczne. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy chętnie dobiorą urządzenia dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy otwarci na każde nowe wyzwanie. 

Woda i powietrze to nasza pasja!  

Z roku na rok podnosimy kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu. Fachowo doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń oraz filtrów, tak by nasi klienci mogli cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zdrowym powietrzem. Wierzymy i działamy według zasady, że „tylko najlepsze jest wystarczająco dobre”. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów. Zapraszamy do świata czystej wody i zdrowego powietrza.

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę,

oraz do naszego sklepu.

 

Wszystkie transakcje realizujemy w 30% barterze, istnieje możliwość negocjacji wyższego % barteru.

 

Telefony kontaktowe:

Damian Abramowicz: 505-550-500

 

Przedstawiciel prowadzący: Przemysław Chmielowiec 535-097-761

Broker Licencjonowany: Andrzej Kraczla 692-005-833