Kontakt

ICENET Sp. z o.o.
,
Telefon: 500122331
NIP: 6521724241

ICENET Sp. z o.o.

Data przystapienia do platformy: 2019-05-13

W tej chwili Uczestnik może przyjąć: 13690.00 BPLN

Opis

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe wyposażenie niezbędne w restauracji, hotelu czy przedsiębiorstwie. Nasza rozległa wiedza pozwala nam aktywnie uczestniczyć w uruchomieniu nowych punktów gastronomicznych czy noclegowych, w swojej ofercie posiadamy również oprogramowanie niezbędne do sprawnego kierowania działalnością gospodarczą. Kierując się nowościami na rynku ciągle poszerzamy swoją ofertę, która opiera się o najlepszych producentów. 
Nasz Zespół to grono ludzi, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu trafnie odczytują potrzeby Klienta.  

 

ICENET oferuje nowoczesne narzędzia do zarządzania firmą, które znacznie usprawniają codzienną pracę i pozwalają na uniknięcie kosztownych pomyłek. W zakres oferowanych rozwiązań wchodzą: oprogramowanie do zarządzania hotelem, restauracją i firmą, a także nowoczesne urządzenia, w tym kasy i drukarki fiskalne.
Oferujemy również system POS-  funkcjonalny terminal, umożliwiający sprawną obsługę gości w gastronomii czy obiekcie noclegowym.  Dostęp do wiedzy i nowych technologii pozwala na rozwój pracy i poprawienie wyników sprzedaży oraz jakości obsługi Klienta. Wspieramy firmy  w tym procesie i oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia, by jak najwięcej przedsiębiorstw mogło prężnie umacniać swoją pozycję na rynku i rozwijać skrzydła.

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

 

 

 

Telefony kontaktowe:

Joanna Drąg-Wala: 500-122-331

 

Broker Licencjonowany: Andrzej Kraczla 692-005-833