Kontakt

Agencja iArt
Częstochowa, Racławicka 2 / 28
Telefon: 533345520
NIP: 9492200659

Agencja iArt

Data przystapienia do platformy: 2019-07-01

W tej chwili Uczestnik może przyjąć: 11894.91 BPLN

Opis

Promuj markę – zbuduj relację – przyciągnij klientów!

Agencja iArt - Herosi Internetu z Częstochowy. Mamy za sobą 19 lat doświadczenia, ponad 600 zrealizowanych serwisów i niezliczoną ilość reklam. Tworzymy ofertę dla firm w całej Polsce: strony internetowe, obsługa kanałów w social mediach, kampanie promocyjne, sklepy internetowe, tworzenie identyfikacji marki. Wiemy, że Internet ewoluuje, dlatego podążamy za trendami i czuwamy nad tym, by Internet pracował na korzyść powierzonych nam marek. 

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Strony WWW : Responsywne i spełniające swoje funkcje

Przystępując do tworzenia strony analizujemy potrzeby Klienta i użytkowników witryny. Każdy wykonany element, począwszy od projektu graficznego, poprzez copywriting, optymalizację i inne elementy składowe musi współgrać z marką i spełniać konkretne, nadane role.

Sklepy internetowe: Rozwiązania, które sprzedają 

Projektujemy nie tylko wizualne wersje sklepów, ale przede wszystkim ścieżki zakupowe, którym użytkownik podąża w trakcie przeglądania witryny. 

 

Social media: Buduj relacje i przywiązanie

Kreujemy obecność Twojej marki na profilach społecznościowych: Facebook, Instagram m.in. poprzez kampanie promocyjne. Doskonale wiemy, że budowanie relacji to podstawa działań marketingowych, dlatego skutecznie budujemy społeczności, które później zmieniają się w realnych klientów firmy.

Promocja: Przyciągnij uwagę

Analizujemy potrzeby i możliwości naszych Klientów i na tej podstawie tworzymy skuteczne kampanie reklamowe. Swoje działania opieramy o wszelkie dostępne rozwiązania, m.in. content marketing, pozycjonowanie, działania reklamowe Google Adwords czy FB Ads.

Identyfikacja wizualna: Pierwsze wrażenie robisz tylko raz.

Identyfikacja wizualna wspomaga świadomość marki poprzez wpływ na emocje i wywoływanie skojarzeń z Twoją działalnością. Dlatego tożsamość wizualną Klientów projektujemy z dużą starannością, by wspierała strategię marki i wyróżniała ją na rynku.

 

Dobieramy rozwiązania

Z wielu dostępnych rozwiązań dobieramy tylko te, które mają realną szansę rozwinąć Twój biznes. Doskonale wiemy, że obecność marki w sieci to sytuacja długofalowa, dlatego dobieramy rozwiązania tak, by generowały trwałą korzyść.

 

Analizujemy i tworzymy 

Współczesny marketing internetowy daje nie tylko możliwość kreatywnego tworzenia treści, ale również weryfikowania podejmowanych działań.  Dlatego analizujemy podejmowane w sieci działania, tworzymy raporty i podpowiadamy Klientom na bieżąco, jak dzięki sile Internetu mogą osiągnąć więcej.

 

Jesteśmy w tym razem

Dzięki nawiązaniu partnerskich relacji nasi Klienci nigdy nie czują się pozostawieni sami sobie. Nie jesteśmy dla nich wyłącznie wykonawcą usługi, ale przede wszystkim partnerem. Klienci polegają na naszej wiedzy i doświadczeniu wiedząc, że zależy nam na rozwoju ich marki w tym samym stopniu co im.

 

Wiedza poparta doświadczeniem

Mimo 19 lat doświadczenia, do naszej pracy podchodzimy z jeszcze większym entuzjazmem niż na początku. Na bieżąco śledzimy aktualne nowinki i trendy, by na bieżąco aktualizować nasze działania marketingowe. Dbamy o to, by przy pomocy Internetu powierzone nam marki wciąż mogły się rozwijać, a Klienci ze spokojem skupiali się wyłącznie na prowadzeniu biznesu.

 

Herosi Internetu polecają się do usług! ;)

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę.

 

 

Telefony kontaktowe:

Bartosz Karczewski: 533-345-520

 

Broker Licencjonowany: Andrzej Kraczla 692-005-833