Kontakt

KLIMALUX
,
Telefon: 607163801
NIP: 6412117708

KLIMALUX

Data przystapienia do platformy: 2019-07-24

W tej chwili Uczestnik może przyjąć: 6181.63 BPLN

Opis

Nasza Firma prowadzi dwie działalności:

 

1) KLIMALUX chłodnictwo i klimatyzacja

Firma działająca w branży chłodnictwa,klimatyzacji i wentylacji. Działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku. Przez cały ten czas dostarczamy naszym klientom usług i towarów najwyższej jakości, o czym świadczą setki zadowolonych klientów. Naszą główną domeną jest montaż, serwis oraz sprzedaż urządzeń chłodniczych (agregatysprężarkiskraplacze), klimatyzacyjnych, a także wentylacyjnych.

Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów firm LG,GREE,ELEKTRA, SINCLAIR oraz Aircool. Swoim klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W naszej branży niezmiernie ważną sprawą jest dbanie o środowisko, dlatego stosujemy wyłącznie materiały i urządzenia przyjazne środowisku. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem diagnostycznym pozwalającym na szybką lokalizację oraz weryfikację usterek w urządzeniach, co umożliwia nam podjęcie właściwych działań w bardzo krótkim czasie.

 

 Wszelkie kosztorysy i dobory urządzeń wykonujemy bezpłatnie.


 

2) HMBUD Materiały budowlane i instalacyjne

 

Jesteśmy firmą dystrybucyjno - handlową z branży budowlanej, naszym celem jest zaoferowanie najwyższej jakości produktów oraz obsługi klienta.
Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania i logistyki pragniemy spełnić oczekiwania wszystkich klientów indywidualnych jak również firm wykonawczych z branży budowlanej.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz na nasze strony internetowe:

KLIMALUX

HMBUD

 

Telefony kontaktowe:

Damian Zgrzędek: 607-163-801
 

 

Broker licencjonowany:  Andrzej Kraczla 692-005-833